W.E.S.T. Polska jest przedsiębiorstwem, którego główna działalność polega na tworzeniu oraz realizacji wszelkich środków komunikacji za pośrednictwem markowej odzieży i gadżetow reklamowych. Poprzez lata doświadczeń, firma stała sie jednym z niekwestionowanych liderów w dziedzinie promo wear w Polsce, reprezentując bardzo wysoką jakość oferowanych produktów i usług oraz niskie ceny. Naszą jakość doceniają od wielu lat nie tylko firmy krajowe, ale również zagraniczne.

 
                                          
 
 
 
Obecnie oferujemy 14 znanych na całym świecie marek. Jako bezpośredni dystrybutor m.in. takich marek jak: B&C, Jerzees, James Nicholson, Myrtle Beach, Gildan, Kariban możemy oferować najniższe ceny. Fakt ten umiejscawia nas w  czołówce działających w gałęzi promo wear w Polsce. Wprowadziliśmy na rynek własną marke Joe Cool's – wyroby szyte na nasze zamówienie w Azji.
 
Poszerzyliśmy naszą ofertę o nową gamę gadżetów i upominków biznesowych takich marek jak Marksman, Orient Express, Centrix, Trendline, Balmain.
 
Dodatkowym atutem jest fakt, ze jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu odzież łącznie z nadrukami lub haftami. Własny park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, gwarantuje wykonanie nadruków doskonałej jakości.
 

 
 
       
     Kompleksowa obsługa naszych Klientów pociąga za sobą wiele korzyści: bierzemy odpowiedzialność za finalny produkt,  obniża calościowe koszty transportu oraz skraca się czas całkowitej realizacji zamówienia. 
 
    Gwarantujemy, że zawsze działamy w najlepiej pojętym interesie naszych Klientów. Zapewniamy, iż informacje powierzone nam przy realizacji zleceń nie bedą wykorzystywane do innych celów niż handlowe, a w szczegolności do działań konkurencyjnych.