Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z naszym REGULAMINEM.

 

 

W przypadku jego akceptacji należy zarejestrować się na naszej stronie w dziale MOJE KONTO w lewym dolnym rogu strony.

 

 

Podczas rejestracji należy podać wszelkie dane, ktore bedą wykorzystane przy wystawianiu faktury VAT.

 


Po dokonaniu rejestracji, na mail podany przez użytkownika zostanie przesłana wiadomość potwierdzająca rejestrację w naszym sklepie.

 


Od tego czasu konto jest już aktywne i można dokonywać zakupów.


     

 Skladanie zamowienia

  

 • Zamówienia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej.

 

 • Złożenie zamówienia w hurtowni internetowej jest również upoważnieniem W.E.S.T. Polska do wystawienia faktury VAT bez podpisu Zamawiającego.

 

 • Zamówienia powinny być składane zgodnie z opisem technicznym towaru w hurtowni internetowej. Jeżeli w opisie towaru jest zaznaczona ilość minimalna, prosimy nie zamawiać mniejszych ilości.

 

 • Przy zamawianiu towarów z wyprzedaży prosimy przed zamówieniem potwierdzić dostepność towaru u administratora hurtowni.

 

   

Po złożeniu zamówienia hurtownia generuje automatyczne potwierdzenie. Jest to potwierdzenie poprawności wprowadzonych danych  dotyczących zamówienia oraz danych Zamawiającego.

Prosimy nie dokonywać wpłat na podstawie tego potwierdzenia.

Administrator hurtowni przyjmuje zamówienie do realizacji, informuje o ewentualnych brakach, proponuje alternatywne rozwiązania oraz ustala termin dostawy, ostateczną ilość kartonów do wysyłki, koszt transportu oraz kwotę koncową i warunki płatności.

Zamawiający potwierdza zwrotnie warunki dostawy i płatności.

  

     

 Realizacja zamówień

  

 • Minimalna wartość zamówionego towaru wynosi 100,00 zl netto. Towar jest wysyłany do Zamawiającego na podstawie wpłaty zaksięgowanej na rachunku bankowym W.E.S.T. Polska (nie dotyczy klientów, ktorzy zawarli umowę z odroczonym terminem płatności z W.E.S.T. Polska).

 

 • Zamówienie złożone w hurtowni internetowej przez Zamawiającego, nie może być anulowane.

 

 • Jeżeli Zamawiający chce otrzymywać faktury VAT zobowiązany jest przy pierwszym zamówieniu przesłać drogą pocztową kopie aktualnego wypisu z Rejestru Handlowego lub aktualny wpis do Rejestru Dzialalności Gospodarczej lub wyciąg z Krajowego Rejestru Sądowego, NIP oraz REGON.

 

    

Warunki platności


 •         Pierwsze trzy zamowienia złożone przez nowych klientów są płatne przelewem przy zamówieniu towaru– przed wysylką. Po realizacji 3 zamówien, Zamawiający może ubiegać się o zawarcie Umowy Współpracy z W.E.S.T. Polska i odroczenie terminu płatności.


Jeżeli wpłata nie wpłynie w ciągu 7 dni od daty zamówienia – zamówienie zostanie automatycznie anulowane bez dalszych powiadomień .  Warunki dostawy 

 

 • Dostawy są realizowane wyłącznie przez firmę kurierską „UPS”. Z przyczyn technicznych, nie ma możliwości korzystania z innej firmy spedycyjnej. 

 

 • Koszty transportu ponosi Zamawiający.

 

 • Wysyłane kartony są oklejane taśmą firmową W.E.S.T. Polska w celu uniknięcia ingerencji w ich zawartość w trakcie transportu.

 

 • Jeśli Zamawiający życzy sobie wysyłke towaru bez takiej taśmy należy przesłać drogą mailową takie oświadczenie. Wówczas do oklejenia zostanie użyta taśma neutralna. Za paczki wysyłane na prośbe Zamawiającego bez taśmy firmowej W.E.S.T. Polska nie bierze odpowiedzialności w przypadku braków towaru.

 

W przypadku uszkodzenia kartonów lub innej widocznej szkody, Zamawiający jest zobowiązany do adnotacji o uszkodzeniu na liście przewozowym w obecności kuriera i przeliczenia towaru w obecności kuriera.

 

    

Reklamacje

  

Zamawiający jest zobowiązany do dokładnego sprawdzenia calości towaru bezzwłocznie po odbiorze.

 

  

Ponieważ przeznaczeniem towaru jest sprzedaż na rynku odzieży reklamowej i promocyjnej nie przyjmujemy zwrotów, jeżeli towar jest zgodny z zamówieniem i nieuszkodzony. Prosimy o rożwazne zakupy.